STRONA GŁÓWNA
 Aktualności
 INFORMACJE O GCI
 LOKALIZACJA GCI
 Kursy/ szkolenia/ informacje
 DZIAŁ. GOSP.
 - zalety i wady
 - formy działalności
 - biznes plan
 - ABC umowy
 GCI W ZACH-POM
 WZORY PISM
 WAŻNE ADRESY
 URZĄD MIEJSKI W KARLINIE
 KONTAKT Z GCI
 • Aktualności


  TARGI PRACY POMORZA ZACHODNIEGO 2010  Już  14kwietnia w Szczecinie przy ulicy Narutowicza 17 (hala Miejskiego Ośrodka Sportu Rekreacji i Rehabilitacji) odbędą się największe Targi Pracy Pomorza Zachodniego. Zapraszamy zarówno przedstawicieli firm jak i wszystkich poszukujących pracy, staży, praktyk, a  także tych którzy chcieli by zweryfikować swoją wiedzę na temat regionalnego rynku pracy.
  Targi to przede wszystkim kilkudziesięciu wystawców z różnych branż oraz przedstawiciele instytucji i organizacji pozarządowych. Przed rokiem w imprezie uczestniczyło wiele znanych firm m.in. Thule, Oticon,  Nokia Siemens Networks, Alcatel – Lucent, Polska Żegluga Morska i inni. Cieszy również fakt, że na targach pojawiają się firmy planujące inwestycje na terenie naszego województwa a także zagraniczne agencje pracy.
  Głównym organizatorem Targów jest Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego wspierana przez Stowarzyszenie Kreatywni Dla Szczecina oraz innych Partnerów (inkubatory przedsiębiorczości, biura karier, fundacje, stowarzyszenia, jednostki samorządu terytorialnego).
  Z roku na rok przybywa zarówno odwiedzających, jak i wystawców, organizacja jest coraz sprawniejsza i coraz więcej gości opuszcza halę targową  z uśmiechem zadowolenia na twarzy. Naszą ambicją jest kontynuować tę tradycję również w bieżącym, 2010 roku.
  Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stale aktualizowanej stronie internetowej, która  znajduje się pod adresem: www.targipracy.pfsp.pl


  OFERTA PRACY W KARLINIE


  Firma POLKAR SP. Z O.O. w Karlinie
  poszukuje osób do pracy na stanowisku:

  spawacz/ślusarz.
  Więcej informacji:
  tel. 094 311 75 24
  tel. kom. 600 449 367

  OFERTY PRACY
  Uprzejmie informujemy, że aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej
  • Powiatowego Urzędu Pracy w Białogardzie:
  KLIKNIJ TUTAJ
  • Powiatowego Urzędu Pracy w Kołobrzegu
  KLIKNIJ TUTAJ
  • Powiatowego Urzędu Pracy w Koszalinie
  KLIKNIJ TUTAJ


  ---------------------------------------------------
  18/01/2010
  TEŻ MASZ SZANSĘ! POCHWAL SIĘ, ZAPREZENTUJ,ZWYCIĘŻ!

  Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Oskary Sportowe Gminess. Konkurs skierowany jest do ludzi, dla których aktywność fizyczna to pasja i którzy potrafią nią zarażać innych. W jego ramach nagradzane są najlepsze jednostki samorządowe, osoby fizyczne, kluby, ośrodki i ligi, które amatorsko, albo w sposób profesjonalny zajmują się uprawianiem, promowaniem lub organizowaniem wydarzeń sportowych, rekreacyjnych czy turystycznych.
  W konkursie mogą wziąć udział gminy wiejskie, wiejsko-miejskie, miejskie, miasta oraz powiaty i aglomeracje (Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice). Kategorie konkursowe podzielone są na 5 grup: sport; turystyka i rekreacja; inwestycja i sponsoring; promocja, fotografia, reportaż oraz amatorski, profesjonalny zespół, klub, liga.
  Pierwsza edycja Oskarów Sportowych Gminess odbyła się w 2008 roku, a w marcu 2009 roku, w Senacie RP, zorganizowana została uroczysta gala wręczenia nagród dla zwycięzców. Ponad 300 zgłoszeń utwierdziło organizatorów, że taki konkurs był potrzebny.
  Kilkudziesięciu spośród najwybitniejszych sportowców Europy uświetni przyszłoroczną galę przyznania Oskarów Sportowych Gminess 2009, II edycji konkursu, który w zeszłym roku entuzjastycznie przyjęto w Polsce. Zgłoszenia do tegorocznej edycji można przesyłać do 15 stycznia 2010 roku.
  Od początku inicjatywę poznańskiej firmy Gminess Sp. z o.o. aktywnie wspiera wicemarszałek senatu Marek Ziółkowski, a także minister Władysław Bartoszewski. Ambasadorami konkursu są wybitne postaci życia publicznego – Jan AP Kaczmarek, Andrzej Person, prof. dr hab. med. Jerzy Smorawiński i wielu innych oraz najlepsi polscy sportowcy.
  Wspólnym celem organizatorów i osób wspierających Oskary Sportowe Gminess jest zachęcić polskie społeczeństwo do większej aktywności, ale także do pokazania światu, jak wiele ciekawego dzieje się w Polsce – w sporcie, rekreacyjnie i turystycznie. Całej idei przyświeca również przekonanie, że aktywność sprzyja budowaniu bliższych i pozytywnych relacji między ludźmi. Sprzyja dialogowi w wymiarze nie tylko lokalnym, ale i międzynarodowym.
  Na stronie organizatorów konkursu, pod adresem www.gminess.pl, znajduje się regulamin  oraz formularz zgłoszeniowy, który można wypełnić on-line, bądź też ściągnąć w formacie pdf i wypełniony przesłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej.
  PRACA CZEKA


  Firma SCANRAD (działająca w STREFIE Ekonomicznej w Karlinie) poszukuje
  pracownika do prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  Wymagania:
  - wykształcenie techniczne
  - obsługa komputera (pakiet MS Office)
  - znajomość rysunku technicznego
  - znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  - zdolności manualne związane z naprawianiem i konserwacja precyzyjnych części maszyn i urządzeń
  - mile widziany staż pracy przy obsłudze i/lub konserwacji maszyn produkcyjnych

  KONTAKT:
  Scanrad Sp. z o.o.
  Krzywopłoty 1B
  78-230 Karlino
  tel. 094 311 74 41
  e-mail: katarzyna.leonowicz@setrab.com


  PRACA CZEKA

  Szanowni Państwo,
  Uprzejmie informujemy, że poszukiwani są pracownicy pomocniczy w firmie SUPERFISH
  Więcej informacji TUTAJ

  PRACA CZEKA


  Szanowni Państwo,
  Uprzejmie informujemy, że poszukiwani są pracownicy przy pracach budowlanych w Karlinie (cieśla, zbrojarz, murarz). Osoby chętne do pracy powinny zgłaszać się do Kierowników budowy w następujących miejscach:
  - oczyszczalnia w Karlinie
  - plac budowy przy moście w Karlinie
  - kopalnia gazu (Krzywopłoty)
   
  -------------------------------------------------------------------


  Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego w najbliższym czasie uruchamiać będzie możliwość pozyskania środków na działalność gospodarczą.     W ramach projektu istnieje możliwość uzyskania wsparcia finansowego w wysokości do 40 tys. złotych oraz finansowego wsparcia pomostowego w wysokości 1100 zł miesięcznie przez okres 6 miesięcy od rozpoczęcia działalności gospodarczej. Projekt skierowany jest do osób zamieszkałych na terenie województwa zachodniopomorskiego, planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

  WIĘCEJ INFORMACJI:
  1
  2
  3
  ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ
  ZARR - http://www.zarr.com.pl/index.php/pl/Aktualnosci-1,149.html
  -----------------------------

  WYPEŁNIJ ANKIETĘ

  Urząd Miasta i Gminy w Karlinie zwraca się z prośbą do mieszkańców naszej Gminy o wypełnienie załączonej ankiety. Bardzo prosimy o dostarczenie wypełnionej ankiety do Gminnego Centrum Informacji w Karlinie, ul. Szymanowskiego 17, 78-230 Karlino. Ankieta pomoże nam w zdefiniowaniu potrzeb mieszkańców w zakresie szkoleń, co może stanowić podstawę do ubiegania się ośrodki z UE na określone szkolenia.

  ANKIETA DO POBRANIA

  (Prosimy o dostarczenie wypełnionej ankiety do Gminnego Centrum Informacji w Karlinie - ze względów od nas niezależnych w chwili obecnej możliwe jest dostarczenie ankiety tylko w formie papierowej)